http://www.medverus.lt http://www.medverus.lt http://www.superkuauto.eu http://www.superkuauto.eu

Gėlės už valytuvų (14)

2012-10-21 12:00 Išsiskyrusi mama

Tai gražus priminimas. Buvo žiema, už lango šaltukas su sniegu. Artėja darbo pabaiga. Susitvarkau stalą, išjungiu kompiuterį, 17.00. Lekiu į automobilių aikštelę, kaip ir kasdien – keliausiu per Vilnių susirinkti vaikų. Pupuliukai laukia manęs – kas daržely, kas „IKI“ šildosi, kas Moksleivių rūmų foje pamokas daro (tokia mūsų gyvenimo užmiestyje kaina).

Skaityti viską

Kelyje – „Golfas“ (3)

2012-10-12 12:00 Išsiskyrusi mama

Važiuojame namo. Buvome pasisvečiuot pas senelius. Kelias tolimas, kas snaudžia, kas dainuoja, katė tradiciškai pusę kelio kniaukia. Su nemiegančiais žaidžiame žaidimą – kas pirmas surinks dešimt tos pačios markės automobilių. Audi ir VW rinktis negalima, nes dešimtukas susidarys labai greitai – jų kelyje daugiausiai. Aš renkuosi Renault, vienas vaikas Toyotą, kitas, gudresnis, Opelį.

Skaityti viską

Mėlyna – geltona – žalia (4)

2012-10-07 14:00 Išsiskyrusi mama

Rūšiuoti ar nerūšiuoti atliekas? Draugas šaiposi: „Vis tiek po to viską į vieną krūvą suverčia“, žiniasklaida rėkia: „Rūšiuoti!!!” Lietuvoje 90% atliekų yra nerūšiuota ir keliauja į sąvartynus, kai tuo tarpu vienoje Skandinavijos šalių 90% yra rūšiuota ir perdirbama.

Skaityti viską

Prancūziškas manikiūras (1)

2012-09-21 08:00 Išsiskyrusi mama

Stengiuosi ir save palepinti – kartą per mėnesį skiriu laiko kokiai nors grožio procedūrai. Sykį ėmiau ir sumąsčiau: „O aš??“. Pasiskaičiavau, kad galiu tokiam svarbiam reikalui išleisti iki 100 litų per mėnesį. Ir šį pavasarį tai pradėjau. Kol kas gerąjį įprotį ugdyti tebepavyksta, tuo labiau, kad masiniai-grupiniai pardavimai tam plačiai atveria rankas.

Skaityti viską

Jei ne grybai ir ne uogos… (1)

2012-09-14 10:00 Išsiskyrusi mama

Turtingas tas dėdė ruduo. Tik spėk suktis – čia obuolių maišas, čia dar vienas – lauktuvės iš draugų tėviškių. Čia slyvukės, čia agurkai, aguročiai, patisonai ir t.t. Lenkijoje užsipirkau cukraus ir verdu vakarais, suku po kelis stiklainėlius nepersidirbdama, šalimais vakarienės gaminimo.  Uogienių mano kompanija nemėgsta (kas per vaikai šiuolaikiniai?!), o gaila. Man jos labai patiktų, bet dėl savęs vienos nedarau. Geriausiai „eina“ kompotai – šventėms nereikia pirkinėti limonadų ir rytais patogu – išpilstau į gertuvėles, praskiedžiu vandeniu ir sukraunu į mokyklines kuprines.

Skaityti viską

Ir aš pamečiau vaiką. Du kartus

2012-09-07 10:00 Išsiskyrusi mama

Siaubingas jausmas, geriau jo nepatirti. Staiga pasaulis pasidaro toks didelis ir tuščias, viskas praranda bet kokią prasmę, o mintys užstringa rate: „Kur jis? Ar aš dar kada nors jį pamatysiu? Ar šįvakar jis užmigs mano glėby?“

Skaityti viską

Automobiliai ir vaikai (2)

2012-08-31 10:00 Išsiskyrusi mama

Mokau ir mokau savo vaikus saugaus elgesio gatvėje, apsisuku ir vėl iš naujo kartoju, kur, kaip pereiti gatvę, nestovėti stotelėje arti kelkraščio, tas pats ir sankryžoje, laukiant žalios šviesos. „Mama, žiūrėk, dėdė važiuoja su dviračiu per perėją. Ar jam mama nesakė, kad reikia nulipti?“ Vaikai kartais jau tildo: „Mama, nusibodai…“.

Skaityti viską

12345...7