http://www.medverus.lt http://www.medverus.lt http://www.superkuauto.eu http://www.superkuauto.eu

Kairiesiems nesigauna nei humoras, nei viešieji ryšiai (2)

2014-10-20 17:00 Andrius Užkalnis

Lietuva ir vėl viską daro atvirkščiai. Vakarų pasaulyje visas linksmumas ir aštrus protas yra politinio spektro kairėje. Rasti kietai rašantį ir gerai besidraskantį dešinįjį humoristą arba populiarų autorių yra sunkiau, nei rasti sakinio pabaigą Nidos Vasiliauskaitės rašiniuose.

Skaityti viską

Euro belaukiant: kaip grūdinosi lietuviai

2014-09-26 10:00 Odeta Bložienė

Daugumos šalių piliečiai visą gyvenimą nugyvena atsiskaitydami vienos rūšies pinigais – amerikiečiai turi savo dolerį, rusai – rublį, kinai – juanį, švedai – kroną ir taip toliau. Nacionalinė valiuta tarsi įaugusį į žmonių kraują ir, regis, yra nepakeičiama. Tuo tarpu Lietuvoje situacija visai kitokia. Šiuo metu mūsų šalyje gyvena 354 žmonės, kuriems nuo naujų metų litą pakeisiantis euras bus jau aštuntoji valiuta jų gyvenime.

Skaityti viską

Informacinės kulipkos ir vilyčios (1)

2014-09-16 10:00 Aidas Puklevičius

Parašyti šį komentarą paskatino prieš kelias dienas perskaityta žinia apie tai, kad Latvija rimtai svarsto sukurti kanalą rusų kalba, o kolegos nacionaliniai transliuotojai iš Lietuvos ir Estijos rimtai galvoja prisidėti prie šio projekto.

Skaityti viską

Lovoje su Kremliumi. Švediškas verslas Rusijoje (3)

2014-08-07 10:00 Andrius Tapinas

2011 metų spalis. Maskva. Rusijos Prezidentas Dmitrijus Medvedevas sparčiu žingsniu įeina į Raudonąją Kremliaus rūmų salę. Visi akimirksniu pakyla. Prezidentas gerai nusiteikęs, praeidamas pasiūlo Švedijos bendrovės AB Kinnevik direktorių tarybos pirmininkei Cristinai Stenbeck būtinai pasinaudoti vertėju – „kad jis galėtų geriau ją suprasti“.

Skaityti viską

Kad ir įkurtuvėms liktų (1)

2014-07-29 12:00 Odeta Bložienė

Pastaruoju metu nekilnojamojo turto rinkoje pastebimas pagyvėjimas. Vis daugiau žmonių kreipiasi ir į bankus dėl paskolų būstui įsigyti, vis daugiau jų ir išduodama. Tačiau gyventojai turi atminti, kad visos išlaidos, susijusios su buto ar namo pirkimu, paprastai būna kur kas didesnės, nei suderėta kaina.

Skaityti viską

Kodėl „Viasat“ niekada nesustabdys propagandinių Rusijos kanalų retransliacijos (3)

2014-07-28 11:41 Andrius Tapinas

Prieš kelias savaites baigėsi tris mėnesius trukęs rusiško kanalo „RTR Planeta“ retransliacijos Lietuvoje sustabdymas. Kiek anksčiau į eterį grįžo „NTV Mir Lithuania“. Šie kanalai ir, žinoma, PBK (Pervyj Baltijskij Kanal) sudaro Lietuvoje platinamos pro-Putiniškos propagandos stuburą.

Skaityti viską

Baltieji gobtuvai ant žurnalistų galvų (1)

2014-07-08 12:00 Andrius Tapinas

Kaip ir kiekvienam žmogui, man norisi didžiuotis savo profesija. Kartais tai pavyksta ir smagu vadinti save žurnalistu. O kartais būna dienų, kai norisi viską mesti ir užsiimti darbu, kuris visuomenėje vertinamas aukščiau. Pavyzdžiui, iškasinėti numirėlius ir pardavinėti jų dalis neskrupulingiems medikams, arba stumdyti lengvus narkotikus vidurinėse mokyklose.

Skaityti viską

12345...46