http://www.medverus.lt http://www.medverus.lt http://www.superkuauto.eu http://www.superkuauto.eu

Mirusio kūdikėlio gimdymo skausmai

2015-04-14 09:28 Aušra Maldeikienė

Lietuva ketina rengti (techniškai to darbo jau ėmėsi Teisingumo ministerija) naują Lobistinės veiklos įstatymą, nes dabar veikiantis esą toks griežtas, kad norinčių būti lobistais kaip ir neatsiranda. Būtent tokia proga Lietuvos Transperancy International skyrius šiandien, balandžio 13 dieną, ir organizavo konferenciją-diskusiją „Politikos užkulisiai: ar žinome, kas Lietuvoje kuria įstatymus“.

Skaityti viską

Clarksonas: BBC išsitraukė rakštį iš subinės (5)

2015-04-03 12:52 Andrius Užkalnis

Arba, pavadinkim taip, kaip savaitė be patyčių, kurios ten net neminėjo, pavirto tariamu dargužaičių triumfu.

Skaityti viską

Informacinis karas: trauktis ar kautis? (1)

2015-04-02 11:38 Gabrielius Landsbergis

Ekrane – paskutinės naujienos iš fronto rytų Ukrainoje. Sugriuvęs oro uostas išties primena istorinius vaizdus iš 1943-iųjų Staliningrado, gausybė žuvusiųjų, didelės kolonos automobilių su pabėgėliais traukiančių iš Donbaso gilyn į Ukrainą. Kyla klausimas, kodėl ne į Rusiją? Juk siena nesaugoma, Ukrainos valdžia neva nepriimtina (net fašistais vadinama), tik suk automobilį ir važiuok į motiną Rusiją, laukiančią išskėstomis rankomis ir krentančiu rubliu.

Skaityti viską

Mano darbas: trečia savaitė. Tesiu pažadus rinkėjams… 2015 metų kovo 28 diena.

2015-03-31 14:39 Aušra Maldeikienė

Trečioji mano darbo būsimoje Vilniaus Taryboje savaitė iš esmės buvo skirta santykiams su interesų grupėmis apsibrėžti.

Skaityti viską

Kalbėti apie pinigus Lietuvoje tebėra tabu

2015-03-22 19:28 Odeta Bložienė

„Paklausti lietuvių, net ir tų, kuriuos laikai gerais pažįstamais, kiek uždirba pinigų ar pasidomėti, kiek kainavo jo naujasis pirkinys, lyg pagadinti orą kilmingų damų draugijoje“, – prie kavos puodelio anądien gūžčiojo plačių pečių amerikietis, atsikraustęs į Lietuvą prieš kelerius metus.  Nesiginčijau. Mes drovimės kalbėti apie pinigus. Neapdairiai išsprūdus klausimui apie asmeninius finansus lietuviškoje kompanijoje geriausiu atveju sulauksi nervingo juoko ar nejaukios tylos, jei klausinėsi toliau – prilipins netašyto stuobrio, laužančio nerašytas mandagumo taisykles, etiketę.

Skaityti viską

Tegul Vilnius toliau turi avialiniją (18)

2015-03-21 21:36 Andrius Užkalnis

Remigijui Šimašiui laimėjus rinkimus ir tapus Vilniaus meru, kaip daugelis ir tikėjosi, vėl ant radaro ekrano oro bendrovė Air Lituanica ir jos finansai. Niekas nesistebi.

Skaityti viską

12345...50