http://www.medverus.lt http://www.medverus.lt http://www.superkuauto.eu http://www.superkuauto.eu

Baltieji gobtuvai ant žurnalistų galvų

2014-07-08 12:00 Andrius Tapinas

Kaip ir kiekvienam žmogui, man norisi didžiuotis savo profesija. Kartais tai pavyksta ir smagu vadinti save žurnalistu. O kartais būna dienų, kai norisi viską mesti ir užsiimti darbu, kuris visuomenėje vertinamas aukščiau. Pavyzdžiui, iškasinėti numirėlius ir pardavinėti jų dalis neskrupulingiems medikams, arba stumdyti lengvus narkotikus vidurinėse mokyklose.

Skaityti viską

Valstybė duonos duos, bet sviestu teks rūpintis patiems (2)

2014-07-02 11:00 Odeta Bložienė

Tikriausiai visi pamena anekdotą apie tai, kaip vienas bėdžius nuolat melsdavo Dievą, kad šis padėtų jam laimėti loterijoje, kol galiausiai neapsikentęs Aukščiausiasis patarė žmogeliui bent bilietą nusipirkti. Moralas aiškus: Dievu pasikliauk, bet ir pats nežiopsok. Lygiai tas pat būtų į visagalio vietą pastačius valstybę, ypač, kai kalbama apie socialines išmokas, skiriamas netekus darbo ar susirgus.

Skaityti viską

Aistroms nuslūgus – žvilgsnis į post-EP rinkimų padėtį (1)

2014-05-28 10:45 Andrius Tapinas

Lietuva per naktį pasikeitė. Iš klozetų išlindo pilietinės atsakomybės perpildyti rinkėjai. Išvydę rezultatus kairieji kaip tie Hobito troliai pamatę saulę suakmenėjo. Google nusprendė perkelti visą veiklą į Saulėtekio slėnį. Facebookas ir jo apologetai buvo pripažinti oficialia Lietuvos religija. Dundėjo triūbos ir griaudėjo Jerichono trimitai, skelbiantys naujos eros pradžią.

Skaityti viską

Darsyk apie legalius narkotikus be šalutinio poveikio (2)

2014-05-06 10:00 Ilzė Butkutė

Anąsyk ir vėl sulaukiau nepatenkintų skaitytojų strėlių: na kaip galiu kalbėti apie dalinimąsi, jei kažkas tikrai neturi kuo pasidalinti? Net tų dešimties litų per mėnesį, net tų penkių. Tačiau primenu: davimas kuria turėjimo jausmą, įsikūnijantį realybėje, o nedavimas, šykštėjimas, taupymas kuria stygiaus jausmą. Todėl besidalinantys rytoj turės daugiau, o manantys, kad neturi kuo pasidalinti šiandien, lažinuosi, neturės kuo pasidalinti ir rytoj. Be to, kas gi sakė, kad dalintis galime tik pinigais?

Skaityti viską

Už ką balsuoti Europarlamento rinkimuose – vartotojo žinynas (9)

2014-04-29 13:00 Andrius Tapinas

Prieikite arčiau, atsisėskite, drąsiau drąsiau ir aš jums papasakosiu, už ką balsuoti Europos Parlamente. O gal labiau už ką nebalsuoti. Juos atmetus bus aiškiau, už ką balsuoti. Tik susiskaičiuosit jau viską patys – jūsų daug, o aš vienas.

Skaityti viską

Apie baisiausią skurdo formą ir nemokamus narkotikus (3)

2014-04-29 10:00 Ilzė Butkutė

Neseniai viena skaitytoja, komentuodama mano tekstą apie dosnumą, lyg kirviu nukirto:
- Mane dosnia padaro tik uždirbami pinigai, o jei jų neturėčiau daug – galėčiau kiek noriu svaičioti apie aukštas materijas, žiūrėdama į žvaigždes, o kitiems nei norėčiau kažką duoti, nei turėčiau, ką… – laisvos citatos pabaiga.

Skaityti viską

Pilies g. gastrikas, XXI amžiaus šopingo tiesa (7)

2014-04-21 12:00 Andrius Užkalnis

Jūs nepatikėsit, ką sapnavau. Visko nepasakosiu, tačiau buvo į namus atėjusi kažkokia blogai lietuviškai kalbanti boba, ir ji negalėjo rasti savo pavardės rinkėjų sąrašuose. Ir rinkėjų sąrašus atsinešė su savimi, ir jie buvo storos, geltonos telefonų knygos pavidalu. Ir klausiau, sakau, tai kokia jūsų pavardė? Kažką neaiškiai pasakė. Perklausiau dar sykį. „Brmblumbr“, sako. Kaip kaip? „Grmbburgb“. Sakykit po raidę! Nesako. Užrašykit! Grūda atgal popierių ir rašiklį. Išgrūdau tą moterį pro duris ir nuspyriau nuo laiptų. Neužsimušė, gal tik apsikūlė.

Skaityti viską

12345...45