http://www.medverus.lt http://www.medverus.lt http://www.superkuauto.eu http://www.superkuauto.eu

Sukčių atakos: ar kalbėjote su savo mama?

2014-12-08 14:18 Odeta Bložienė

Stebėtina, kad taip plačiai kalbant apie sukčių grėsmę, kasdien galima išgirsti arba perskaityti apie vis naujas apgavikų aukas ir jų sugalvotus scenarijus. Kartais šios istorijos net palydimos šypsniu, taip įvertinant sukčių išmonę ir išradingumą. Ir tai yra jau kone visa reakcija. Prisipažinkime, juk dažniausiai pamanome, kad nukentėjusieji nuo sukčių yra pagyvenę, neišprusę žmonės. Ir kad taip niekada neatsitiks mums ar mūsų artimiesiems. Ir čia suklystame.

Skaityti viską

Kodėl su jumis nebendrauja? (4)

2014-12-08 09:33 Andrius Užkalnis

Iš visų tų, kas bėdoja ir nori, kad būtų geriau, ypatingą vietą užima tie, kas kalba, kad gyvenimą pakeitė technologijos ir kad nebeliko vietos žmogiškam bendravimui, nes jau viskas.

Skaityti viską

Švietimo akligatvis (16)

2014-12-05 13:46 Aušra Maldeikienė

Naujas mokytojų streikų raundas nori nenori vėl verčia grįžti prie klausimo, ar tokios protesto formos šiuo atveju pateisinamos. Atsakymas, manyčiau, tiesiogiai priklauso nuo to, kaip šalyje vertinamas švietimas (taigi, ir mokytojo darbas) ir ko tikisi visuomenė bei tėvai išleisdami tą vaiką į  mokyklą.

Skaityti viską

Politiškai korektiška Amerikos atradimo kronika (3)

2014-12-04 11:01 Aidas Puklevičius

Neseniai buvo atrasti iki šiol nežinomi didžiojo atradėjo dienoraščiai, kurie atskleidžia epinės kelionės užkulisių detales. Pateikiame juos neredaguotus, kad būtų įmanoma pajusti visą Amerikos atradimo kompleksiškumą.

Skaityti viską

Pinigai verslui iš minios. Iš lengvatikių, %&@£, minios (12)

2014-11-24 10:54 Andrius Užkalnis

Prisimenate, kaip rašiau apie „Startapai, Shut-up‘ai“ (buvo nerealiai populiarus straipsnis, po kurio hipsterių tėvai pradėjo slėpti batraiščius nuo jų konversų ir njubalansų, ir visai ne todėl, kad batraiščiai netinka prie batų – pasiskaitykite tą tekstą, kai turėsite laisvą laiką nuo Delfi komentarų rašymo, štai jis dar kartą).

Skaityti viską

Nekenčia Europos Sąjungos, bet myli Kremlių: kas? (2)

2014-11-20 11:00 Gabrielius Landsbergis

Galbūt skamba paradoksaliai, bet atsakymas: nemaža dalis Europos Parlamento narių.

Skaityti viską

Vietinės reikšmės šėtonai ir mesijai (1)

2014-11-19 12:17 Aidas Puklevičius

Retai taip nutinka, kad per vieną kalendorinę savaitę Marijus Mikutavičius turėtų pasisakyti apie net du vaizdo klipus. Tiesą sakant, retai nutinka taip, kad mūsų krašte apskritai pasirodytų du klipai, apie kuriuos šneka ne vien pačių kūrėjų giminės ir bičiuliai.

Skaityti viską

12345...48