http://www.medverus.lt http://www.medverus.lt http://www.superkuauto.eu http://www.superkuauto.eu

Aš – palangiškis ir Užkalnio į teismą neduosiu

2015-07-31 21:06 Andrius Kleiva

Visų pirma, kad nepaduotumėte manęs į teismą, pasakysiu, kad ne tik esu palangiškis, bet ir ištikimas jos fanas. Man gražu žiūrėti kaip mano miestas nuolatos auga, plečiasi ir žvėriško spartumo žingsniais artėja vakarietiškų kurortų lygio link, išlaikydamas savo kitoniškumą. Kai Palanga liūdi – aš liūdžiu už Palangą.

Skaityti viską

Kaip pasidalinti bendras sąskaitas be nuostolio?

2015-07-14 12:33 Odeta Bložienė

Vasaros metu išlaidos malonumams paprastai šokteli į viršų. Atostogos, savaitgaliai su draugais gamtoje, muzikos festivaliai ar bent jau pietūs su kolegomis lauko terasose – tai tik keletas veiklų, kurioms vasarą negailime nei laiko, nei pinigų.

Skaityti viską

Mano darbas: dvylikta-trylikta savaitės (1). Tesiu pažadus rinkėjams.

2015-06-29 01:14 Aušra Maldeikienė

2015 metų birželio 15 diena

Gegužės pabaiga – birželio pradžia sutampa su paskutiniosiomis semestro savaitėmis, sesija, egzaminais ir bakalaurų darbų gynimais, kurie  suėdė marias laikas, tad darbas Taryboje (pasisekė, kad nebuvo jokių posėdžių) virto techniniu daugybės dokumentų skaitymu (vartymu) bei jų aptarimu su frakcijos kolegomis.

Skaityti viską

Atviras Vilnius: dirbam (2)

2015-06-18 00:45 Povilas Poderskis

Atėjo laikas papasakoti, ką nuveikėme per beveik du mėnesius bedirbdami su IT ir atvirais duomenimis. Praėjęs straipsnis vis dar buvo tik vizijos, pamąstymai ir dvasingumai. Šis bus konkretesnis.

Skaityti viską

Mano darbas: vienuolikta savaitė. Tesiu pažadus rinkėjams.

2015-05-28 12:00 Aušra Maldeikienė

Vertindama ilgą praėjusios savaitės darbų sąrašą išskirčiau  tris dalykus: ketvirtadienio seminarą, kurio metu susipažinome su antikorupcinėmis praktikomis (ilgo laikotarpio klausimas);  penktadienį paskelbtą „Air Lituanica“ bankrotą ir sustabdytus bendrovės reisus (vidutinio laikotarpio problema) ir dar kartą (vien per pastarąjį mėnesį jau ketvirtąjį) vėl ir vėl gvildenamą ilgųjų specializuotų gimnazijų klausimą (trumpo laikotarpio uždavinys, galiausiai lemsiantis šalies ateitį).

Skaityti viską

Ar atostogos – tai būtinosios išlaidos?

2015-05-26 11:27 Odeta Bložienė

Gerėjantys orai ir besibaigiantys mokslo metai primena apie artėjantį atostogų sezoną. Vis dėlto dalis lietuvių vasarą neatostogaus. Pernai atliktos apklausos duomenimis, šalies didmiesčiuose tokių buvo daugiau nei dešimtadalis.

Skaityti viską

Mano darbas: devinta savaitė. Tesiu pažadus rinkėjams. (2)

2015-05-11 11:22 Aušra Maldeikienė

Kol kas trumpam atsitrauksiu nuo mokyklų tinklo pertvarkos POLITIKOS (t.y. šio proceso taktikos, strategijos ir sprendimų priėmimo mechanizmo) ir konkrečiai Tuskulėnų mokyklos klausimo, — prie jų  nori nenori teks grįžti po trečiojo VST posėdžio, kuris įvyks trečiadienį.

Skaityti viską

12345...52