http://www.medverus.lt http://www.medverus.lt http://www.superkuauto.eu http://www.superkuauto.eu

Mano darbas: devinta savaitė. Tesiu pažadus rinkėjams. (2)

2015-05-11 11:22 Aušra Maldeikienė

Kol kas trumpam atsitrauksiu nuo mokyklų tinklo pertvarkos POLITIKOS (t.y. šio proceso taktikos, strategijos ir sprendimų priėmimo mechanizmo) ir konkrečiai Tuskulėnų mokyklos klausimo, — prie jų  nori nenori teks grįžti po trečiojo VST posėdžio, kuris įvyks trečiadienį.

Skaityti viską

Metas pirkinio kvitui suteikti daugiau galios

2015-05-05 14:29 Odeta Bložienė

Laukdama parduotuvėje prie kasos kone kasdien pastebiu, kad už pirkinius atsiskaitę gyventojai į mokėjimo kvitą dažniausiai numoja ranka. Čekis paprastai nerūpestingai išmetamas į čia pat esančią šiukšliadėžę į jį net nepažvelgus.

Skaityti viską

Mano darbas: aštunta savaitė. Tesiu pažadus rinkėjams. (7)

2015-05-04 11:08 Aušra Maldeikienė

Juokinga būti šventesniu už popiežių. Vis dėlto klausydama Liberalų Sąjūdžio žmonių ir stebėdama jų įrašus Facebooke apie Tuskulėnų mokyklos situaciją pasijutau būtent taip.

Skaityti viską

Atviras Vilnius – prisistatymas (3)

2015-04-29 10:58 Povilas Poderskis

Atsitiko taip: balandžio 23 dieną tapau Vilniaus miesto mero patarėju IT ir atvirų duomenų klausimais.

Skaityti viską

Mano darbas: septinta savaitė. Tesiu ataskaitas rinkėjams. (2)

2015-04-27 16:12 Aušra Maldeikienė

Skaičiau įvairių komentarų Fb ir žiniasklaidoje apie pirmąją naujosios Tarybos darbo dieną. Visus juos tiksliausiai apibendrino Dviračio žinios: „Nuobodus, nuobodus pirmasis Vilniaus miesto tarybos posėdis. Kur dingo Bordžijų vertos aistros, papirkimai, pagrobimai, nunuodijimai, meilės trikampiai? Anksčiau tarybos narius rišdavo prie lovos su izolenta kaimo turizmo sodybose, strigdindavo liftuose su atimtais mobiliais telefonais, plukdydavo upe, o dabar… Liūdesys prie Balto tilto.“

Skaityti viską

Clarksonas: BBC išsitraukė rakštį iš subinės (5)

2015-04-03 12:52 Andrius Užkalnis

Arba, pavadinkim taip, kaip savaitė be patyčių, kurios ten net neminėjo, pavirto tariamu dargužaičių triumfu.

Skaityti viską

Informacinis karas: trauktis ar kautis? (1)

2015-04-02 11:38 Gabrielius Landsbergis

Ekrane – paskutinės naujienos iš fronto rytų Ukrainoje. Sugriuvęs oro uostas išties primena istorinius vaizdus iš 1943-iųjų Staliningrado, gausybė žuvusiųjų, didelės kolonos automobilių su pabėgėliais traukiančių iš Donbaso gilyn į Ukrainą. Kyla klausimas, kodėl ne į Rusiją? Juk siena nesaugoma, Ukrainos valdžia neva nepriimtina (net fašistais vadinama), tik suk automobilį ir važiuok į motiną Rusiją, laukiančią išskėstomis rankomis ir krentančiu rubliu.

Skaityti viską

12345...51