http://www.medverus.lt http://www.medverus.lt http://www.superkuauto.eu http://www.superkuauto.eu

Clarksonas: BBC išsitraukė rakštį iš subinės (3)

2015-03-27 12:52 Andrius Užkalnis

Arba, pavadinkim taip, kaip savaitė be patyčių, kurios ten net neminėjo, pavirto tariamu dargužaičių triumfu.

Skaityti viską

Tegul Vilnius toliau turi avialiniją (17)

2015-03-22 21:36 Andrius Užkalnis

Remigijui Šimašiui laimėjus rinkimus ir tapus Vilniaus meru, kaip daugelis ir tikėjosi, vėl ant radaro ekrano oro bendrovė Air Lituanica ir jos finansai. Niekas nesistebi.

Skaityti viską

Kalbėti apie pinigus Lietuvoje tebėra tabu

2015-03-22 19:28 Odeta Bložienė

„Paklausti lietuvių, net ir tų, kuriuos laikai gerais pažįstamais, kiek uždirba pinigų ar pasidomėti, kiek kainavo jo naujasis pirkinys, lyg pagadinti orą kilmingų damų draugijoje“, – prie kavos puodelio anądien gūžčiojo plačių pečių amerikietis, atsikraustęs į Lietuvą prieš kelerius metus.  Nesiginčijau. Mes drovimės kalbėti apie pinigus. Neapdairiai išsprūdus klausimui apie asmeninius finansus lietuviškoje kompanijoje geriausiu atveju sulauksi nervingo juoko ar nejaukios tylos, jei klausinėsi toliau – prilipins netašyto stuobrio, laužančio nerašytas mandagumo taisykles, etiketę.

Skaityti viską

Proletariato virėjos televizijos ekrane ir Seime (4)

2015-03-16 13:11 Aušra Maldeikienė

Jūs kada nors domėjotės, kas per daiktas šalies centrinio banko atsargos? O mokėtumėte sudaryti Lietuvos banko balansą? Ir gal vienas du sudėliotumėte, kokia suma turi būti dengta šalies valiuta, kad pavyktų išvengti netikėtų finansinių šalies ūkio sukrėtimų? Jei nustebote ir sakote, kad visokių tokių dalykų reikia specialiai ilgokai mokytis, tai priklausote mąžtančiai Lietuvos žmonių daliai. Daugumai ir šiaip viskas aišku.

Skaityti viską

Violetinė teisibė apie Šveicarijos franką (7)

2015-02-24 11:10 Pinigų Karta

Istorija miela ir matyta, kaip eilė prie paltų Knygų Mugėje. Lietuviai įsigijo finansinių produktų. Kai jiems sakė apie rizikas, palingavo galva („je, je, viskas čia aišku“) ir nusprendė, kad čia ne vyrų reikalas, bijoti valiutos kurso svyravimo, o kai ant ventiliatoriaus pakrito realus ir didelis fekalinis gabalas ir išsitaškė ant visų sienų, tai pradėjo ieškot kaltų ir, kur buvę, kur nebuvę, jau formuoja Sąjūdžio inciatyvines grupes, tiesina sukilėlių dalgius ir eis ieškot teisibės.

Skaityti viską

Informacinis karas: trauktis ar kautis? (1)

2015-01-22 13:38 Gabrielius Landsbergis

Ekrane – paskutinės naujienos iš fronto rytų Ukrainoje. Sugriuvęs oro uostas išties primena istorinius vaizdus iš 1943-iųjų Staliningrado, gausybė žuvusiųjų, didelės kolonos automobilių su pabėgėliais traukiančių iš Donbaso gilyn į Ukrainą. Kyla klausimas, kodėl ne į Rusiją? Juk siena nesaugoma, Ukrainos valdžia neva nepriimtina (net fašistais vadinama), tik suk automobilį ir važiuok į motiną Rusiją, laukiančią išskėstomis rankomis ir krentančiu rubliu.

Skaityti viską

Hipokritų karta (8)

2015-01-19 15:16 Andrius Tapinas

Senovės graikai hipokritais vadino aktorius-interpretuotojus, o Naujajame testamente jie jau virto vieną sakančio, kita darančio žmogaus sinonimu.

Skaityti viską

12345...50