http://www.medverus.lt http://www.medverus.lt http://www.superkuauto.eu http://www.superkuauto.eu

Geras pardavėjas ir žuviai dviratį parduotų? Mitas!

2015-08-17 11:50 Arnas Markevičius

Dviratį kojų neturinčiai ir vandenyje gyvenančiai žuviai parduotų bei tuo džiaugtųsi tik labai, labai blogas pardavėjas. Paklausite, kodėl? Regis, pardavimas įvyko, pelnas gautas – kas gi čia blogo?

Skaityti viską

Apsipirkimas mokyklai: ko galite išmokyti vaikus apie pinigus?

2015-08-10 10:59 Odeta Bložienė

Jei auginate mokyklinio amžiaus vaikus, puikiai žinote, kiek įtampos įgauna paskutinės rugpjūčio savaitės. Vaikų norai – neišsenkantys, o apsilankius parduotuvėje galva sukasi nuo prekių įvairovės.

Skaityti viską

Kodėl vieni pardavėjai nekenčia, o kiti myli savo darbą? (1)

2015-08-06 16:23 Arnas Markevičius

Pardavimų vadybininko specialybė Lietuvoje – viena paklausiausių, bene kiekvieno besikuriančio ar jau suklestėjusio verslo sėkmei reikalingi geri ir efektyvūs pardavimai.

Skaityti viską

Aš – palangiškis ir Užkalnio į teismą neduosiu (2)

2015-07-31 21:06 Andrius Kleiva

Visų pirma, kad nepaduotumėte manęs į teismą, pasakysiu, kad ne tik esu palangiškis, bet ir ištikimas jos fanas. Man gražu žiūrėti kaip mano miestas nuolatos auga, plečiasi ir žvėriško spartumo žingsniais artėja vakarietiškų kurortų lygio link, išlaikydamas savo kitoniškumą. Kai Palanga liūdi – aš liūdžiu už Palangą.

Skaityti viską

Mano darbas: dvylikta-trylikta savaitės (1). Tesiu pažadus rinkėjams.

2015-06-29 01:14 Aušra Maldeikienė

2015 metų birželio 15 diena

Gegužės pabaiga – birželio pradžia sutampa su paskutiniosiomis semestro savaitėmis, sesija, egzaminais ir bakalaurų darbų gynimais, kurie  suėdė marias laikas, tad darbas Taryboje (pasisekė, kad nebuvo jokių posėdžių) virto techniniu daugybės dokumentų skaitymu (vartymu) bei jų aptarimu su frakcijos kolegomis.

Skaityti viską

Atviras Vilnius: dirbam (2)

2015-06-18 00:45 Povilas Poderskis

Atėjo laikas papasakoti, ką nuveikėme per beveik du mėnesius bedirbdami su IT ir atvirais duomenimis. Praėjęs straipsnis vis dar buvo tik vizijos, pamąstymai ir dvasingumai. Šis bus konkretesnis.

Skaityti viską

Mano darbas: vienuolikta savaitė. Tesiu pažadus rinkėjams.

2015-05-28 12:00 Aušra Maldeikienė

Vertindama ilgą praėjusios savaitės darbų sąrašą išskirčiau  tris dalykus: ketvirtadienio seminarą, kurio metu susipažinome su antikorupcinėmis praktikomis (ilgo laikotarpio klausimas);  penktadienį paskelbtą „Air Lituanica“ bankrotą ir sustabdytus bendrovės reisus (vidutinio laikotarpio problema) ir dar kartą (vien per pastarąjį mėnesį jau ketvirtąjį) vėl ir vėl gvildenamą ilgųjų specializuotų gimnazijų klausimą (trumpo laikotarpio uždavinys, galiausiai lemsiantis šalies ateitį).

Skaityti viską

12345...52