http://www.medverus.lt http://www.medverus.lt http://www.superkuauto.eu http://www.superkuauto.eu

Lovoje su Kremliumi. Švediškas verslas Rusijoje (2)

2014-08-07 10:00 Andrius Tapinas

2011 metų spalis. Maskva. Rusijos Prezidentas Dmitrijus Medvedevas sparčiu žingsniu įeina į Raudonąją Kremliaus rūmų salę. Visi akimirksniu pakyla. Prezidentas gerai nusiteikęs, praeidamas pasiūlo Švedijos bendrovės AB Kinnevik direktorių tarybos pirmininkei Cristinai Stenbeck būtinai pasinaudoti vertėju – „kad jis galėtų geriau ją suprasti“.

Skaityti viską

Kad ir įkurtuvėms liktų (1)

2014-07-29 12:00 Odeta Bložienė

Pastaruoju metu nekilnojamojo turto rinkoje pastebimas pagyvėjimas. Vis daugiau žmonių kreipiasi ir į bankus dėl paskolų būstui įsigyti, vis daugiau jų ir išduodama. Tačiau gyventojai turi atminti, kad visos išlaidos, susijusios su buto ar namo pirkimu, paprastai būna kur kas didesnės, nei suderėta kaina.

Skaityti viską

Kodėl „Viasat“ niekada nesustabdys propagandinių Rusijos kanalų retransliacijos (3)

2014-07-28 11:41 Andrius Tapinas

Prieš kelias savaites baigėsi tris mėnesius trukęs rusiško kanalo „RTR Planeta“ retransliacijos Lietuvoje sustabdymas. Kiek anksčiau į eterį grįžo „NTV Mir Lithuania“. Šie kanalai ir, žinoma, PBK (Pervyj Baltijskij Kanal) sudaro Lietuvoje platinamos pro-Putiniškos propagandos stuburą.

Skaityti viską

Baltieji gobtuvai ant žurnalistų galvų (1)

2014-07-08 12:00 Andrius Tapinas

Kaip ir kiekvienam žmogui, man norisi didžiuotis savo profesija. Kartais tai pavyksta ir smagu vadinti save žurnalistu. O kartais būna dienų, kai norisi viską mesti ir užsiimti darbu, kuris visuomenėje vertinamas aukščiau. Pavyzdžiui, iškasinėti numirėlius ir pardavinėti jų dalis neskrupulingiems medikams, arba stumdyti lengvus narkotikus vidurinėse mokyklose.

Skaityti viską

Valstybė duonos duos, bet sviestu teks rūpintis patiems (2)

2014-07-02 11:00 Odeta Bložienė

Tikriausiai visi pamena anekdotą apie tai, kaip vienas bėdžius nuolat melsdavo Dievą, kad šis padėtų jam laimėti loterijoje, kol galiausiai neapsikentęs Aukščiausiasis patarė žmogeliui bent bilietą nusipirkti. Moralas aiškus: Dievu pasikliauk, bet ir pats nežiopsok. Lygiai tas pat būtų į visagalio vietą pastačius valstybę, ypač, kai kalbama apie socialines išmokas, skiriamas netekus darbo ar susirgus.

Skaityti viską

Aistroms nuslūgus – žvilgsnis į post-EP rinkimų padėtį (1)

2014-05-28 10:45 Andrius Tapinas

Lietuva per naktį pasikeitė. Iš klozetų išlindo pilietinės atsakomybės perpildyti rinkėjai. Išvydę rezultatus kairieji kaip tie Hobito troliai pamatę saulę suakmenėjo. Google nusprendė perkelti visą veiklą į Saulėtekio slėnį. Facebookas ir jo apologetai buvo pripažinti oficialia Lietuvos religija. Dundėjo triūbos ir griaudėjo Jerichono trimitai, skelbiantys naujos eros pradžią.

Skaityti viską

Darsyk apie legalius narkotikus be šalutinio poveikio (2)

2014-05-06 10:00 Ilzė Butkutė

Anąsyk ir vėl sulaukiau nepatenkintų skaitytojų strėlių: na kaip galiu kalbėti apie dalinimąsi, jei kažkas tikrai neturi kuo pasidalinti? Net tų dešimties litų per mėnesį, net tų penkių. Tačiau primenu: davimas kuria turėjimo jausmą, įsikūnijantį realybėje, o nedavimas, šykštėjimas, taupymas kuria stygiaus jausmą. Todėl besidalinantys rytoj turės daugiau, o manantys, kad neturi kuo pasidalinti šiandien, lažinuosi, neturės kuo pasidalinti ir rytoj. Be to, kas gi sakė, kad dalintis galime tik pinigais?

Skaityti viską

12345...46