http://www.medverus.lt http://www.medverus.lt http://www.superkuauto.eu http://www.superkuauto.eu

Pristatymas į namus, Lietuvos palaima (6)

2015-01-27 08:54 Andrius Užkalnis

Aną dieną buvau pašte pasiimti siuntos, kurią vienas iš katalogų Britanijoje kažkodėl siunčia per Lietuvos paštą (visi kiti naudoja normalias siuntos tarnybas, kurios atveža su visokiais kurjeriais – apie juos tuojau).

Skaityti viską

Informacinis karas: trauktis ar kautis? (1)

2015-01-22 13:38 Gabrielius Landsbergis

Ekrane – paskutinės naujienos iš fronto rytų Ukrainoje. Sugriuvęs oro uostas išties primena istorinius vaizdus iš 1943-iųjų Staliningrado, gausybė žuvusiųjų, didelės kolonos automobilių su pabėgėliais traukiančių iš Donbaso gilyn į Ukrainą. Kyla klausimas, kodėl ne į Rusiją? Juk siena nesaugoma, Ukrainos valdžia neva nepriimtina (net fašistais vadinama), tik suk automobilį ir važiuok į motiną Rusiją, laukiančią išskėstomis rankomis ir krentančiu rubliu.

Skaityti viską

Hipokritų karta (5)

2015-01-19 15:16 Andrius Tapinas

Senovės graikai hipokritais vadino aktorius-interpretuotojus, o Naujajame testamente jie jau virto vieną sakančio, kita darančio žmogaus sinonimu.

Skaityti viską

Po Naujųjų – intensyvesnės „proto mankštos“ keičiant valiutą

2015-01-16 13:22 Odeta Bložienė

Vos ėmę pratintis prie euro atneštų trigubai „sumažėjusių“ kainų ir atlyginimų, lietuviai metų pradžioje susidūrė su dar viena finansine naujove. Ne vieną gyventoją, pirmosiomis sausio dienomis užsukusį į banką, sutrikdė pasikeitusi valiutų kursų skelbimo tvarka. Švieslentėse pateikiami skaičiai rečiau pinigus keičiantiems žmonėms galėjo sudaryti vaizdą, jog vos per naktį pasikeitė daugelio valiutų vertė. Kaip yra iš tiesų?

Skaityti viską

Kaip euras padarys lietuviškas parduotuves (10)

2015-01-12 10:46 Andrius Užkalnis

Pasibaigus pensininkų apgulčiai prie Lietuvos pašto skyrių (ir vargšui Lietuvos paštui palaimingai atsikvėpus, kad beprotybė jau praeityje, dabar belieka tonos neišnešiotų, tai yra, nepristatytų, siuntinių, ačiū valdžiai, kad prijungė juos prie euro keitimo) ir naujajai valiutai įsitvirtinus sąmonėje, ateina nauji pakitimai, apie kuriuos dar nepagalvojote.

Skaityti viską

„Kaip ekonomistas“ vs ekonomika (17)

2014-12-22 12:00 Aušra Maldeikienė

Praėjusios savaitės Lietuvos ekonominės minties viršūnėse ir vėl sklandė premjeras vardu „kaipekonomistas“. Šįkart teko mokslininkams, kurie, vertinant iš „kaipekonomistas“ perspektyvos, negeba Lietuvoje padaryti stebuklo.

Skaityti viską

2014 apdovanojimai: jūsų internetai (7)

2014-12-22 08:00 Andrius Užkalnis

Atėjo laikas apdovanoti geriausius ir įvardinti blogiausius. Tai paskutinis mano šiųmetis straipsnis Pinigų Kartoje, taip pat paskutinis rašymas šiame portale, įkainotas litais, tai todėl šioks toks iškilmingumas nepakenktų.

Skaityti viską

12345...49