http://www.medverus.lt http://www.medverus.lt http://www.superkuauto.eu http://www.superkuauto.eu

Kaip tinkamai užbaigti pardavimo pokalbį?

2015-05-20 12:42 Tomas Misiukonis

Pardavimo užbaigimas – sudėtingas pardavimų pokalbio etapas. Daugybė pardavėjų šioje vietoje jau būna išvargę ir pradeda panikuoti, nes suvokia, kad artėja momentas, kai klientas pasakys, ką apie visa tai galvoja.

Skaityti viską

Apie (ne)mokamą sūrį (1)

2015-05-18 12:35 Maksim Pavlovskij

Bendraudamas su žmonėmis ir skaitydamas komentarus po straipsnių ciklo apie papildomus pajamų šaltinius, susidariau įspūdį, kad mes gyvename skirtingose realybėse. Tikriausiai aš išauklėtas taip, kad nieko nemokamo nebūna, ir kad visur reikia gerokai paplušėti, kad ką nors gautum, tad visada suklūstu, jei man kažką pasiūlo gauti lengvai, paprastai, greitai, o svarbiausia – nemokamai.

Skaityti viską

Kokios frazės nužudo pardavimus? (3)

2015-05-15 10:57 Tomas Misiukonis

Visi pardavėjai bent kartą yra pasakę frazes – pardavimų žudikes.

Jeigu jų nebesakote, sveikinu, pažengėte toli. Jei šios frazės jums vis dar išsprūsta, pats metas jų atsisakyti. Šie posakiai ne tik nepadeda pardavimui, tačiau ir menkina pardavėją kliento akyse.

Skaityti viską

Investuojame į nekilnojamą turtą (10)

2015-05-07 10:50 Maksim Pavlovskij

Neseniai apsilankiau vienoje įmonėje – didelėje, su dideliu kiekiu darbuotojų ir aukštais atlyginimais. Lankiausi su reikalais pas vadovybę. Pakeliui bendravau su darbuotojais. Štai kokią keistenybę pastebėjau: siūlant jiems finansines konsultacijas, daugelis atsakydavo, kad pas juos su finansais viskas gerai, investuoja į nekilnojamąjį turtą arba planuoja pirkti butą ir jį nuomoti. Štai apie šį gana populiarų investavimo metodą šiandien ir noriu pasikalbėti.

Skaityti viską

Kaip atgaivinti Klaipėdą? Lengviau negali būti..

2015-04-27 10:13 Tomas Stojanas

Pradėsiu nuo to, kad džiaugiuosi, jog ši tema pasirodo viešumoje vis dažniau ir dažniau, o Klaipėdos gyventojai, lyg alkoholikas nuo nesibaigiančių pagirių, kenčiantys miesto gyvenimo nykumą, pradeda suprasti, jog galimai turime šiokią tokią problemėlę ir metas susigriebti.

Skaityti viską

Papildomų pajamų kūrimas. III dalis (7)

2015-04-13 14:32 Maksim Pavlovskij

Internetas – tai labai galingas instrumentas pajamų generavimui. Čia yra labai daug veiklos variantų, kuriuose jūs galite atrasti save. Nuo konsultacijų verslo iki partneriškų nuorodų ir srauto arbitražo. Apie dalį veiklų kalbu pirmoje ir antroje straipsnių ciklo dalyse.

Skaityti viską

Prancūziška istorija apie tėvo išmetimą iš partijos

2015-04-10 09:45 Andrius Kleiva

Kadangi didieji Lietuvos portalai nepaisant kelių kokybiškus tekstus rašančių kolumnistų ir toliau domisi seksualinėmis aktualijomis ir “Edmundas Kučinskas atėjo nusipirkti avokadų (foto, video, atnaujinama)” tipo temomis, jaučiu pareigą jus informuoti apie dramatiškai juokingus pokyčius labiausiai visiems į akis lendančioje dešinės radikalų šeimoje Europoje.

Skaityti viską

12345...11