http://www.medverus.lt http://www.medverus.lt http://www.superkuauto.eu http://www.superkuauto.eu

Leiskite veikti, leiskite eiti (1)

2014-04-11 12:00 Povilas Poderskis

Yra mūsų šalyje problemų. Čia aišku turbūt nenustebsit. Bet tam tikra problemų grupė yra mirties spiralėje ir apie ją reikia kuo daugiau kalbėti.

Skaityti viską

Su tokiais draugais ir priešų gali nebereikėti

2014-03-31 14:00 Povilas Poderskis

Vieši ir itin džiaugsmingai sutinkami siūlymai pradėti raganų medžioklę, atvira nepagarba bet kam kas neatitinka ar beveik prasilenkia su oficialia institucijų pozicija veda į kitokią nei demokratinę santvarką. Tokios santvarkos pasiilgusiems, įvesti ją norintiems, keliai į Rusiją ir Baltarusiją, primenu, vis dar atviri.

Skaityti viską

Verslininkai šaukiasi socializmo (13)

2014-03-14 19:00 Povilas Poderskis

Mažai kas jau negirdėjo apie visų verslininkų vardu kalbantį vieną verslininką (labai jau panašus principas kaip penkiese kalbėt tautos vardu, bet čia ne apie tai), besišaukiantį valdžios pagalbos – išgelbėkit mane, man sviesto nėr kur dėt!

Skaityti viską

Mokesčiai suryja futbolininkų milijonus (2)

2014-02-11 10:00 Mantas Petruškevičius

Futbolininkai  – tikriausiai be didelių dvejonių atsakytumėte paklausti, kurios sporto šakos sportininkų honorarai pasaulyje yra didžiausi. Na, gal dar formulės-1 lenktynininkai. Jeigu pastaroji sporto šaka yra prilyginama deimantui pasaulio sporto karūnoje, tai futbolą laikome planetos sporto karaliumi.

Skaityti viską

Nevykėlių karta (29)

2014-01-30 12:00 Tautvydas Marčiulaitis

Mūsų studentai ir moksleiviai yra nevykę. Krenta testų rezultatai, o studentai nežino, kad Latvija yra ne jūra. Todėl rimti ekspertai, o ypač dėstytojai ir mokytojai, rimtai baiminasi, kad už 10 metų Lietuvoje nebeliks mokančių rašyt. Kiekvieną taip rašantį pedagogą derėtų už kojų pakabinti nuo skirtingų miestų tiltų. Kad apsiverstų mąstymas.

Skaityti viską

Tradicinė lietuviška korupcija (4)

2014-01-28 10:00 Povilas Poderskis

Yra toks dažnai išsakomas tarsi priežodis, kad valstybinis sektorius kaip toks bendrai pridėtinės vertės nesukuria. Na, kaip pažiūrėsi. Nepulsiu ginti biurokratų ar diplomatų, bet viena aišku – mūsų valstybiniame sektoriuje yra ne tik jie.

Skaityti viską

Pamenu, kai buvo juokinga (6)

2014-01-10 14:00 Tautvydas Marčiulaitis

Vėl ir vėl visi internetai kalba ta pačia tema. Apie pagrindinę tragikomedijos veikėją. Visi rodo pirštu į akivaizdžias nesąmones ir visaip tyčiojasi. Man ir būdavo labai juokinga. Bet kuo toliau, tuo labiau visas šis reikalas man primena, laisvai cituojant vieną žmogų, kuris taip sakė apie kitą ir iš to pasidarė sensacija, bandymą versti bekojį šokti. Ir iš to juoktis.

Skaityti viską

12345...46