http://www.medverus.lt http://www.medverus.lt http://www.superkuauto.eu http://www.superkuauto.eu

N. Šulija vaikystėje svajojo tapti astronautu

Astrologas ir meteorologas Naglis Šulija išskirtinė asmenybė. Vieną dieną jis gali būti dievinamas, o kitą jau „apdovanojamas“ beskoniais keiksmažodžiais. Supraskit, prognozuoti orą nėra itin dėkingas užsiėmimas. Per pokalbį su „Pinigų karta“ N. Šulija prisipažino vaikystėje svajojęs tapti astronautu, bet tėvui pasiūlius tokiu atveju kiekvieną dieną grūdintis šaltu vandeniu – toks noras akimirksniu išgaravo.

Pinigų karta: Ar įmanoma susieti žmogaus horoskopą su jo laukiančiu turtingu (arba atvirkščiai) gyvenimu?

Naglis: Pagal horoskopą dažniausia galima spręsti ir apie žmogaus sugebėjimą tvarkyti piniginius bei ūkinius reikalus. Žinoma, pasitaiko ir sudėtingesnių atvejų – tarkime, iš horoskopo apie piniginius reikalus nieko svarbaus pasakyti nėra įmanoma, bet yra aišku, kad asmuo (tarkime) turi puikių meninių sugebėjimų, kuriuos vystydamas jis galų gale ne tik sulaukia pripažinimo, bet ir nemenkos finansinės naudos. Tai yra taip vadinami šalutiniai požymiai horoskope. Apibendrinant tiksliausia būtų sakyti, kad asmens horoskopą galima susieti su jo gyvenimu. Nesvarbu, koks jis bebūtų.

PK: Tikite, kad žmogaus gimimo datoje gali būti įrašyta visa tolesnio gyvenimo istorija?

Naglis: Horoskope galima rasti nuorodų į tai, kokia yra konkretaus žmogaus prigimtis, polinkiai, stipriosios bei silpnosios pusės. Tuo tarpu astrologijos dėka galima pažvelgti į ateitį ir spręsti kada ir kokios savybės tam žmogui bus svarbios ir kada jis jas panaudos. Aplinkybės tam bus palankios ar nelabai. Vietos laisvai asmens valiai lieka pakankamai.

PK: Tarkime, jei horoskope kitai dienai jums būtų sakoma, kad akimirksniu pralobsite, kaip elgsitės tą kitą dieną?

Naglis: Kodėl perskaitęs kvailystę turėčiau į tai kaip nors reaguoti?

PK: Kokiomis aplinkybėmis teko susidurti su investicijomis?

Naglis: Kažkaip visą gyvenimą puikiai pavykdavo gyventi nuo algos iki algos, o paskolą investavau į namą, kuriame gyvenu.

PK: Galbūt jūsų namuose yra koks nors pirkinys, kurį įsigijęs supratote, kad tas daiktas jums visiškai nereikalingas?

Naglis: Man trūksta daiktų, kurie tikrai reikalingi, tad nereikalingi stovi eilėje ir laukia…

PK: Ar jums sunku apsispręsti prieš perkant kažką brangaus?

Naglis: Be paskolos būstui bene brangiausias daiktas, kurį nusipirkau – automobilis. Teko pasikankinti apie mėnesį, kol supratau, kad mano finansinės galimybės ir mano norai – toli gražu ne tas pats. Galimybės nugalėjo norus.

PK: Kokiais prietarais ar posakiais apie pinigus tikite ir vadovaujatės?

Naglis: „Šeimos išlaidos tučtuojau prisitaiko prie pajamų, kai jos didėja ir visiškai nesiruošia prisitaikyti, kai šios mažėja“.

PK: Kur šiais laikais yra saugiausia laikyti asmenines santaupas?

Naglis: Pastarieji įvykiai parodė, kad pats saugiausias Lietuvos bankas yra Šveicarijoje. Tik ten palūkanos mažos…

PK: Kuo svajojote būti vaikystėje, kai užaugsite?

Naglis: Kai man buvo kokie trys metai – kosmonautu. Bet tėvas pasakė, kad kosmonautai yra labai užsigrūdinę žmonės ir pasiūlė pradėti praustis šaltu vandeniu. Noras tapti kosmonautu gėdingai žlugo… Vėliau norėjau tapti keliautoju, diplomatu, o tapau sinoptiku.

PK: Ar dirbdamas savo darbą jaučiatės esantis tinkamose rogėse?

Naglis: Realizuoju save toje profesijoje, kuri man tikrai patinka. Domiuosi meteorologija ir man tikrai patinka astrologija.

PK: Kokį darbą dirbti jums būtų tikras pragaras?

Naglis: Kur to pragaro ieškoti tikrai neįsivaizduoju, bet galima numanyti, kad dirbti kokios nors biurokratinės įstaigos kabinete už popieriais apkrauto stalo ir darbo valandomis nuo 8 val. iki 17 val.

PK: Ką be pinigų ir įvairių kortelių visada galima rasti jūsų piniginėje?

Naglis: Kai kada užkliūva koks pirkinio čekis, bet neilgam. Mano piniginė niekuo nesiskiria nuo eilinio piliečio – įvairiausių prekybos centrų ir degalinių nuolaidų kortelių ten tiek, kad ji tuoj sprogs. Bet kokiam kitam daiktui, popierėliui ten tiesiog nelieka vietos.

 • 2012-03-23 | milge

  Nuostabu, puiki asmenybe.

  Atsakyti  |   Į viršų
 • 2012-01-05 | Mantas Kauzonas iš Facebook

  Egidijus gerai pastebėjo. Tokio žodžio kaip astronautas savo vaikystėje negirdėjo nei vienas jo vaikystės draugas, o kosmonautu norėjome tapti bent kas antras berniukas. O kad Pinigų karta perėmė jankišką leksiką – labai liūdna.

  Atsakyti  |   Į viršų
 • 2012-01-05 | Arūnas Akelis iš Facebook

  Šuilija jau senokai yra astronautas su savo prognozėmis, bei tarpgalaktiniu humoro jausmu.

  Atsakyti  |   Į viršų
 • 2012-01-05 | Egidijus Nasevičius iš Facebook

  Savo vaikystėje jis galėjo svajoti būti ne astronautu, o kosmonautu. Bet aš, tarkime, ir dabar norėčiau (Virgin Galactics suteikia vilčių). :)

  Atsakyti  |   Į viršų
 • 2012-01-05 | Justinas Buzas iš Facebook

  O tai kas negerai? Taigi juo ir tapo! Pradzioj **so prota apie orus, po to apie astrologija, o dabar jau matom, kad ir apie politika pasisako, tik deja tokiu paciu lygiu kaip apie orus. Oru durniukas…

  Atsakyti  |   Į viršų
 • 2012-01-05 | Ruta Gudmonaitė iš Facebook

  Nu va, turėtumėm lietuvišką astronautą… :) )

  Atsakyti  |   Į viršų

Parašykite savo nuomonę

Prašome į šį lauką nieko nerašyti